CİLDİNİZDE ALTIN ETKİ


Günümüzde bayanların altına olan merakını yalnızca takı olarak sınırlamak doğru olmaz. Özellikle son yıllarda cilt bakımında altın tozlarının bulunduğu maskeler, serumlar son derece ilgi çekmektedir. Ayrıca altının eski çağlardan beri cilde birçok faydasının olduğu da bilinmektedir.

Altın tozları cilde daha canlı ve parlak bir görüntü oluşturmasının yanı sıra cilt tonunu dengeleyici etkilerde göstermektedir. Yapılan bazı klinik araştırmalarda altın tozunun erken yaşlanma, kırışıklık, elastikiyet gibi cilt problemlerine sebebiyet veren kolajen miktarının cilt tarafından hızlı tüketilmesinin önüne geçtiği bulgularına rastlanılmıştır.Altın tozunun bilinen faydaları şu şekilde sıralanabilir.

  • Altın tozları ile yapılan cilt bakım ürünleri sayesinde cildiniz istediğiniz parlaklığa daha kolay ulaşabilmektedir.
  • Güneş ışınlarının sebebiyet verdiği cilt hasarları ve kuruluğun önüne geçmeye yardımcı olmaktadır.
  • Antioksidan özelliği sayesinde akne ve alerjen gibi cilt problemlerinin önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.  +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz. Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için buraya tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

 

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?