ÇATLAKLARA ÇÖZÜM


Kullanım alanları ile birlikte vazelinin başta yüze ve cilde olmak üzere faydaları çoktur. Vazelin, bulunduğu yerde işçilere bir yerden zorluk çıkaran fakat aynı zamanda onların el ve ayaklarında yaralara iyi gelmesi ile faydalı bir ürün olduğu ortaya çıkmıştır. Peki vazelinin faydaları nelerdir?

 • Vazelin, cildi nemlendirerek çatlakları giderir. Cildi besleyen vazelin cilt kuruluğunu ve nasıl oluşumunu önler ve cildin daha parlak olmasını sağlar.
 • Özellikle bilgisayar karşısında çok görülen dirsek ve diz kararması ile birlikte dirseklerde oluşan çatlaklar için vazelin kullanabilirsiniz.
 • Vazelini aynı şekilde topuklarınızdaki çatlakları gidermek için de kullanabilirsiniz.
 • Kış aylarında çok sık rastladığımız ellerimizdeki çatlaklar için vazelinin faydası çoktur. Nemlendirme özelliği ile çatlakları ve kırışıklıkları önleyen vazelin, aynı zamanda güneşin etkilerinden de aynı şekilde koruma sağlar.
 • Tırnaklarının daha güçlü ve parlak olmasını istiyorsanız vazelin sürmeniz yeterli olacaktır.

Siz de kendinize ait vazelin yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. +90 312 309 27 06 ve +90 541 212 27 19 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Haberler

Comments are disabled.

  WeCreativez WhatsApp Support
  Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
  👋 Nasıl yardım edebilirim?