C VİTAMİNİ SERUMU

C vitamini canlılığını kaybetmiş mat ciltleri canlandırmanın en iyi yöntemlerinden biridir. C vitaminleri kuru cilt, yağlı cilt, sivilce izleri, ince çizgiler, kırışıklıkları, koyu lekeleri gidermeye yardımcı ve küçük şişeler halinde satılan bir üründür. C vitamini serumu asidiktir. Cildi ölü hücrelerden arındırır parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturabilir. Cilde uygulandığında cildin kollajen ve elastin üretimini hızlandırarak cilt sorunlarını iyileştirmesini adeta tetikleyebilir.

Kullanımı oldukça kolay olan c vitamini serumunu yalnızca cildinize sürmeniz yeterli olabilir. Oldukça etkili olan bu serum olumlu etkilerini kısa sürede gösterebilir. Kırışıklıkların oluşmasını yavaşlatırken cildin nem oranı dengeler. Sivilce izlerini ortadan kaldırır.  Cilt rengini eşitlemeye ve solgun cildin canlanmasını sağlar. Cildin onarılmasını yaraların çabuk iyileşmesini sağladığı gözlemlenmiştir. Güneş lekelerinde azalma ve ciltte pürüzsüz bir görünüm sergilediği düşünülmektedir.

Sizde Fason C VİTAMİNİ SERUMU Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday