C Vitamini Serumu Ne İşe Yarar?

C vitamini serumu, gıdalardan yeterli derecede vitamin sağlanamadığı takdirde destek olarak uygulanır. C vitamini serumu destek olarak pek çok katkıda bulunabilir. C vitamini cilde faydaları oldukça fazladır. Örneğin ciltte ince çizgi görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Ayrıca cildin nem oranını korumaya da katkı sağlar. Güneşin sebep olduğu cilt tonundaki renk eşitsizliğini düzenlemeye, akne gibi oluşumları azaltmaya yardımcı olur. Özellikle koruma faktörlü C vitamin serumları güneşin zararlı etkilerine karşı cildin korunmasına katkı sağlar.

C vitamini serum cilde tazelik kazandırmayı ve aydınlık bir görünüm oluşturmaya yardımcı olur. C vitamini serumu ciltteki çatlak görünümlerinin en aza indirilmesine de katkı sağlar. Hem yorgunluk hem de stresle ortaya çıkabilen göz çevresindeki ton değişikliklerini ve şişlikleri azaltmaya katkı sağlar.

Sizler de dilediğiniz gibi güçlü etkilere sahip kremleri fason olarak ürettirmek isterseniz. Biz Dağlar Kozmetik olarak sizlere bu konuda hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Kırışıklıklarınıza karşı bir an önce etkili kremler üretmek istiyorsanız AR-GE laboratuvar telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.  +90 554 831 87 70 numarasına hafta içi 08:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için furkansoydan@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday