BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

Görünmeyen zararlı güneş ışınlarına maruz kalmanın cilt lekeleri oluşturduğu gibi var olan lekelerin rengini koyulaştırdığını da biliyor muydunuz? Peki çözümünün ise yaz kış düzenli kullanılan İXORA 50+SPF GÜNEŞ KREMİ olduğunu biliyor muydunuz?

Sağlıklı bir saç derisinde ortalama 100 bin adet saç bulunur ve erişkinlerde yıkanma ve taramaya bağlı olarak günde ortalama 100-150 adet saç teli dökülmesi normal kabul edilir. Aynı zamanda genetik yatkınlığın da saç dökülmesinde çok önemli bir etken olduğunu biliyor muydunuz? İXORA LİVA SARIMSAKLI ŞAMPUANIN içerisinde birçok vitamin ve yağ bulunduğunu, bunun da saça ekstra bakım sağladığını ve aynı zamanda sarımsaklı şampuanların herhangi bir yan etkisi olmadığını biliyor muydunuz?

Bakteriler koltuk altlarınız gibi nemli ortamlarda gelişir. Terlediğinizde, bu bölgelerde üremiş bakteriler terdeki bazı proteinleri asitlere ayırır. Bakterilerin bu işlem sonucu ürettikleri yan ürünlerde ter kokusuna sebebiyet verdiğini ve kokunun bu yüzden oluştuğunu biliyor muydunuz? Duş esnasında kullanılan İXORA VELVET CHERRY DUŞ JELİ ve İXORA PARFÜMLERİ ile bu nahoş durumu minimum düzeyde tutabileceğinizi biliyor muydunuz?

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday