BODY SCRUB

Son dönemlerde ise cildin üzerindeki ölü hücreyi temizleyerek cildi nemlendiren “body scrub nedir? Yağlı yapısı ve içerdiği katı partiküller ile body scrublar hem ölü derileri temizliyor, hem de açılan gözeneklerin nemlendiriyor. Yalnız dışarıda satılan scrublar hem oldukça pahalı hem de içerisinde mikro plastik denilen küçük parçacıklar bulunmaktadır. Çoğunlukla banyoda uygulanan scrub, tüm vücudun yenilenmesine yardımcı olan müthiş bir temizleme yöntemidir.

En bilindik yöntemi olan vücut bölgesi scrubu selülit, ayva tüyleri, kıl batması, çatlak gibi sorunları ortadan kaldırmak için kullanılıyor. Ayak ve yüz scrubları için hazırlanan malzemeler daha ince yapılı ve derine inmeye sahip olması ile dikkat çekmektedir. Ancak vücut derimiz için olan işlemler için daha kalın scrubları tercih edilmelidir. Çünkü vücut derimiz yüz derimize göre daha az hassastır.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday