Bir fason üretim şirketi seçme sürecinden geçerken, iş yapma biçimleri hakkında size çok şey anlatabilecek belirli unsurları aramak isteyeceksiniz.

Dikkate alınması gereken en önemli faktör, şirketin ISO sertifikasına sahip olup olmadığıdır. Bu üçüncü taraf değerlendirmesi, imalat şirketinin tüm uygun yasal ve düzenleyici gerekliliklere uymasını sağlamaya yardımcı olur. Bir ISO görmüyorsanız, hayır demeniz yeterli!

ISO sertifikası harika bir başlangıç ​​noktası olsa da, muhtemelen aşağıdakilerden bazılarını da kontrol etmek istersiniz:

 • Temiz bir tesis
 • Uygun tesis yönetimi
 • Son teknoloji ekipman ve teknoloji
 • Talebi karşılama yeteneği
 • İç kalite standartları

 

Fason üretim hizmetlerini kullanmak, bir fason üretici için büyük bir taahhüttür, bu nedenle onlara doğru türde sorular sorduğunuzdan emin olmak istersiniz, böylece ne bekleyeceğinizi bilirsiniz. Hiçbir şeyi şansa bırakmak istemezsiniz.

Sorular sektörler arasında farklılık gösterir ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre değişir, ancak başlamanıza yardımcı olacak birkaç soru şunları içerebilir:

 • “Fikri mülkiyetimiz nasıl korunacak?”
 • “Ne tür bir fiyatlandırma şeffaflığı sunuyorsunuz? Herhangi bir gizli ücret beklemeli miyim?”
 • “Şirketimizin özel irtibat noktası olarak kim hareket edecek?”
 • “Verimliliği ve sahadaki akışı en üst düzeye çıkarmak için hangi süreçler mevcut?”
 • “Siparişlerim tutarlı görünecek mi?”

Tüm fason üreticiler eşit değildir, bu nedenle şirketinizi ortaya çıkabilecek olası sorunlardan koruduğunuzdan emin olmak istersiniz. Bunu, her iki tarafta da beklentiler oluşturan, sizi hırsızlıktan koruyan ve bağlamınızda ortaya çıkabilecek diğer özel endişeleri belirten net bir anlaşma ile yapabilirsiniz.

Sağlam bir sözleşmeli üretici seçmek, şirketinize önemli faydalar sağlayabilir,            ancak süreç hafife alınmamalıdır. Tüm sorularınıza cevap aldığınızdan emin olun. Bunu yaptığınızda, fason üretimin avantajlarını tam olarak deneyimleyebileceksiniz.

 

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

 

 

  × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday