BEYAZLATICI KREMLER

Cildimiz ergenlik döneminden kalan izler, yaşlanmaya bağlı lekeler, çeşitli hastalıklar gibi nedenlerden doları kararmalar yaşar. Cilt tonunu dengelemek ya da lekeleri kamufle etmek için genelde birçok kişi doğal ve kolay yollara başvurur. Bunların en başında da whitening cream’ler gelir.

Son zamanların yeni trendi olan whitening cream’ler cildinizde uzun süre kalıcı bir beyazlık sağlar. Bu beyazlık daha ilk sürdüğünüzde yoğun ve belirgin olarak kendini belli eder. İçeriğindeki özel hammaddeler sayesinde uzun süre kalıcı olması sağlanır.

Bu ve bunun gibi ürünler vücudumuzun birçok yerinde kullanılabilir. Özellikle dirsek, genital bölge ve koltuk altı en çok kullanılan bölgelerdir. Yüz için ve vücudumuz için ayrı kremler kullanmak gerekmektedir.

Bu kremlere eklenen aktifler sayesinde cilt beyazlarken anti-aging etkisi yapılabilir. Böylece aynı anda iki etkiden yararlanılmış olur.

Sizde Fason Beyazlatıcı Krem Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz. #fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday