BEBEK ŞAMPUANI ÜRETİMİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bebeklerin narin cildi, oldukça özenli bir bakım istiyor. Dolayısıyla temizlikte de en iyi ürünleri tercih etmek gerekiyor. Bu noktada şampuanların göz yakmamasının yanı sıra cilt dostu olması da önem kazanıyor.

Bebeğiniz için tercih edebileceğiniz en iyi şampuanları sizler için Dağlar Kozmetik olarak üretiyoruz. Bitkisel kaynaklı hammaddelerden bebeklerinize özel fason üretim yapıyoruz. Sizler için özel formülasyonlar çalışıp, size özel fason üretim yapıyoruz.

Siz de bebekler için fason şampuan ve diğer bebek ürünleri üretmek istiyorsanız AR-GE laboratuvar telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sizler de dilediğiniz gibi güçlü etkilere sahip kremleri fason olarak ürettirmek isterseniz. Biz Dağlar Kozmetik olarak sizlere bu konuda hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Kırışıklıklarınıza karşı bir an önce etkili kremler üretmek istiyorsanız AR-GE laboratuvar telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.  +90 554 831 87 70 numarasına hafta içi 08:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için furkansoydan@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday