Barkod kısaca genellikle değişik uzunlukta paralel çizgilerin yan yana çizilmesi ile oluşan, dikdörtgen biçimli semboldür. Kozmetik, gazete, dergi, kitap, ilaç, gıda, hastanelerde tahlil sonuçlarına kolay ulaşım gibi pek çok alanda otomatik veri girişi için kullanılmaktadır. Barkod sistemi 1940’ların sonunda bulunmuş ve bu yıllara değin sürekli kullanılmıştır.

Dünya üzerinde kullanılan pek çok barkod türü vardır. En çok kullanılanlar UPC ve EAN ‘dir. UPC barkod türleri Kanada ve Amerika’da, EAN-13 barkod sistemi ise Avrupa ve Türkiye’de kullanılmaktadır.

Barkotların ülkemizde belirli ücretleri vardır. Ödemeler yapılmaz ise barkodunuz iptal olabilmektedir. Yıllık ödemeleri takip edilmelidir.

Barkod konusuna değinmek, sizlere bilgi vermek adına bu bilgilendirmeyi yapmak istedik. Ixora markalı ürünlerimiz ve fason üretim yaptığımız kozmetik ürünlerin barkodlarının bulunması konusunda titizlik gösteriyoruz, sizlere de barkod numarası görmediğiniz hiçbir ürünü almanızı tavsiye etmiyoruz.

Her konuda olduğu gibi, sizlere tecrübeli ekibimiz ile barkod alımı konusunda da yardımcı oluyoruz.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi #uretim #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #fasonserumuretimi #fasontirnakserumuuretimi #fasonkişiselbakımurunleriuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday