ARONİA MEYVESİ NEDİR?

Aronia meyvesi görünüşü itibariyle orman meyvelerine benzemektedir. Kansere karşı etkisi ile tanınan Aronia meyvesi ülkemizde de yetiştirilmektedir. İçerdiği yüksek antioksidan sayesinde yaşlanmayı geciktiren aronia, cilt kırışıklığının azaltılmasında yardımcı olur.

 

Aronia hücrelerinizi serbest radikallerin neden olduğu hasarlardan korur, cildin yenilenmesini sağlar. İçeriğindeki yüksek C vitamini oranı cilde gerekli enerjiyi sağlayarak hücre yenilenmesine yardımcı olur. Aronia içerisindeki kolajen cildin sıkılaşmasını, elastion lifleri ise cilt yapısını yeniler ve güçlendirir.

 

Sizler de dilediğiniz gibi güçlü etkilere sahip kremleri fason olarak ürettirmek isterseniz. Biz Dağlar Kozmetik olarak sizlere bu konuda hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Kırışıklıklarınıza karşı bir an önce etkili kremler üretmek istiyorsanız AR-GE laboratuvar telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli.  +90 554 831 87 70 numarasına hafta içi 08:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için furkansoydan@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.    #fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday