Fason kozmetik üretimine Ankara merkezli fabrikasında devam eden Dağlar Kozmetik şu zamanlarda trendi yakalayan aydınlatıcı ürünler için çalışmalarına devam ediyor. Ankara fason kozmetik üretimi yapan Dağlar Kozmetik neredeyse 14 gündür sadece bir ürünün geliştirmesine ayırmış durumda. Kimyager arkadaşlarımız yüz aydınlatıcı kremi geliştirmek adına son teknoloji ürünleri kullanmaktalar.

Yüz beyazlatıcı krem üretiminde müthiş bir hassasiyet gösteren Dağlar Kozmetik kimyagerleri ürünün 3-4 farklı versiyonunun olacağını ekip arkadaşlarımıza bilgisini paylaşmış durumda. Ürün üretimi için gerekli araştırmalar ve uygulamalar yapılırken bir taraftan da grafik/tasarım ekibi ürün için kutu ve etiket çalışması için kolları sıvamış durumda. Fason aydınlatıcı Yüz Kremi üretimine maksimum 4-5 gün içinde başlanacağını ve 1 hafta sonra ise Ankara-İstanbul-İzmir-Antalya-Muğla başta olmak üzere tüm Türkiye ve Avrupa sınırları içinde üretimine devam edileceği bilgisini sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Fason kozmetik üretimi yaptığımız ürünleri görmek veya test etmek için buraya tıklayınız.

Siz de bizlerle beraber çalışarak bir ürün üretmek istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçin gerekli olan tüm bilgileri size aktaralım.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday