HAKKIMIZDA
En az 16 yıllık sektörel birikim ve tecrübeye sahip olan 2016 yılında kurulan ALYALAB İlaç Kozmetik Danışmanlık Laboratuvar Hizmetleri Şirketi’nin hizmetlerini en yüksek kalitede gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir. Kozmetik, biyosidal, ilaç, tıbbi bitkisel ürün ve klinik araştırmaların alanında danışmanlık, ruhsatlandırma, raporlama, ARGE ve analiz gibi faaliyetler sektördeki değerli üreticilerimize hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ
Biz ALYALAB olarak değerli partnerlerimize iş ortağı gözü ile bakmaktayız. Projelerinizi uzman ekibimizle en yüksek kalitede, en kısa sürede ve dünyaca standartlarda gerçekleştirebileceğiniz çözüm ortağınız ALYALAB’in bilimsel ve sektörel birikimleri sizinle her zaman paylaşmayı görev ve amaç edinmiştir.

MİKROBİYOLOJİK-CHALLAENGE (TARAMA-ZORLAMA) ANALİZLERİ
Özellikle kozmetik kapsamında değerlendirilecek ürünler için mevzuatın gerekli hale getirdiği mikrobiyolojik ve challenge testleri Avrupa Farmakopesinde belirlenen analiz metodları kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Analzi sonuç raporu düzenlenerek müşterimize teslim edilir.

Ruhsat alacak ve piyasaya arz edilecek ürünleriniz için iki farklı şartların (sıcaklık, nem ve ışık) altında hem hızlandırılmış stabilite hem de uzun süreli stabilite çalışmaları yapılarak ayrıntılı sonuç raporu müşterimize sunulmaktadır. Mevzuatlar, bir çok ürün (kozmetik, biyosidal, veteriner, ilaç, geleneksel bitkisel tıbbi ürün) için stabilite çalışmasının yapılması gerekli hale getirmiştir.


– Bitmiş ürün için MSDS (Güvenlik Bilgi Formu) hazırlanması

– Kozmetik ürün için Güvenlik Değerlendirme Raporunun Türkçe ve İnzgilizce hazırlanması

– Hava Aromatize Edici ürünlerin dosyaları, bildirimleri, etiket çalışmalarının yapılması

– Deterjanlar, yüzey temizleyici, cam suyu gibi ürünlerin dosyaları, bildirimleri ve etiket çalışmalarının yapılması

– Klinik araştırmalarının yürütülmesi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday