Düzenli cilt bakımı, cildin görünümü için çok önemli olmakla birlikte bunun için birçok yöntem kullanılmaktadır. Son zamanlarda yaygınlaşması ile birlikte cilt bakım yöntemlerinden biri olan altının içerisinde yer aldığı çeşitli kozmetik ürünlerdir. Altın parçalarının cilt bakımında birçok faydası vardır. İçeriğindeki 24 ayar altın parçaları olan kozmetik ürünler, cildin pürüzsüz ve daha genç bir görünüme kavuşmasına yardımcıdır. Cilde doğal bir parlaklık kazandırır.

Cildin ışıl ışıl görünmesine yardımcı olurken cilt rengini dengeler. Cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. İnce çizgiler ve kırışıklık etkilerinin azalmasını destekler.  Altın parçaları; cildin yenilemesine yardımcı olur. Aynı zamanda altının antioksidan özelliği de vardır. Sadece süs eşyası olarak değil cilt bakımında da kullanılan altın gençleştirici özellikleri ile kozmetik ürünler de yerini almıştır. Fakat altını evde cilt üzerine uygulamak kolay değildir. Bu nedenle altın parçaları içeren kozmetik ürünler kullanarak sizde altının faydalarını keşfedebilirsiniz.

Siz de Altın Parçacıklı Kozmetik Ürünler için Fason Üretim yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday