AKTİF KARBONLU ÜRÜNLER


AKTİF KARBONLU ÜRÜNLER

AKTİF KARBON NEDİR?

 

Hayatımızın her alanına sızan aktif karbon diğer bir deyişle aktif kömür neredeyse tüm ürünler de mevcut. Aktif kömür denmesinin sebebi kömürün bir başka versiyonu olmasından kaynaklı. Fakat kesinlikle doğal ve mucizevi bir madde.

 

Özellikle emiciliğinin yüksek olması ve bir yüzey aktif madde olması açısından temizlik ürünlerinde, yüz temizleme jellerinde ve sivilce kremlerinde, zehir tutucu özelliği ile gaz maskelerinde, doğal olması ile ekmek de dahi kullanılmaktadır.

 

Hijyen sağlama özelliği ve organik olması ile ilgimizi çeken bu madde; yüz temizleme jeli, sivilce kremi ve sebum dengeleyici krem gibi ürünler yapılabiliyor.

Siz de cildinizde temizliğe önem veriyorsanız aktif karbonlu ürünleri denemelisiniz.

Siz de Fason Aktif Karbonlu Ürenlerin Üretimini yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?