AKNE KARŞITI KREM

 

Akne, cildin orta tabakasında bulunan sebum adı verilen yağ kanallarının tıkanması, şişmesi ve daha sonra bakteri oluşmasına bağlı deri iltihaplanmalarına verilen genel isimdir. Genellikle ergenlik çağlarında başlayan akne problemi otuzlu-kırklı yaşlara kadar uzayabilir. Genetik, beslenme, çevresel faktörler ve hormonların akne oluşumundaki etkileri oldukça önemlidir.

 

Akne hemen hemen her bireyin hayatı boyunca karşılaştığı bir cilt problemi olmakla birlikte ciltteki görüntüsü itibariyle rahatsızlık hissi vermektedir. Akne oluşumunu engellemek için beslenmeye dikkat edilmeli ve cilt temiz tutulmalıdır. Akne oluştuktan sonra boyutu ve türünün belirlenebilmesi için bir uzmandan yardım alınabilir. Bununla beraber akne karşıtı kremler, tonikler kullanılabilir. Bu krem ve tonikler akne oluşumunu minimum seviyeye indirerek, oluşan aknelerin ciltte iz bırakmamasına yardımcı olurlar. Akne karşıtı kremlerin en önemli özelliği cildin yağ dengesini korumaktır.

 

Siz de Fason Akne Karşıtı Krem yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday