AKNE KARŞITI KİL MASKESİ NEDİR?
Akne karşıtı yüz maskesi, cilt sağlığın da kullanılan ve pek çok cilt probleminin ortadan kalkmasını sağlayan yöntemdir.
Yüz maskeleri; Kırışıklık azaltmaya, cilt sıkılaştırmaya, akne ve siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur.
Yüz Maskesi Faydaları Nelerdir?
Yüz maskesi, cilt sağlığı için kullanılan ve pek çok cilt probleminin ortadan kalkmasını sağlayan yöntemdir. Cilt tipinize uygun maske seçimi ciltteki problemlerin kısa sürede ortadan kalkmasını sağlar. Eğer kuru cilt problemi yaşıyorsanız ihtiyacınız olan nemlendirici bir yüz maskesidir, akne problemi yaşıyorsanız arındırıcı yüz maskeleri tercih etmelisiniz, yağlı bir cildiniz varsa matlaştırıcı cilt maskelerini uygulamanız gerekir.
Kil Maskesi Nasıl Kullanılır?
Hazırladığınız maskeyi göz çevreniz dışında tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz. Kil yüzünüzde kuruduktan sonra cildinizi nazikçe yıkayarak temizleyebilirsiniz ve bu işlemi 7-10 günde bir kullanabilirsiniz. Kil maskesini cildinizde uzun süre boyunca bekletmek, cildinizin nem dengesini olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle maskeyi 10-15 dakika cildinizde beklettikten sonra durulamalısınız. Kil maskesinden sonuç alabilmek için günlük cilt bakım rutininizi düzenli olarak uygulamalısınız.
Sizde FASON ÜRETİM yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.
Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday