1. Kozmetik Kimyası, Üretimi Ve Standardizasyonu Kongresi Antalya’da gerçekleşti.

Açılış konuşmalarını Titck – Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Denetim Hizmetleri Başkan Yardımcısı Sağlık Baş Denetçisi Sayın Fatih TAN, Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Başkan Yardımcısı Sayın Recep USLU, Kozmetik Ürünler Dairesi Bşk. Kimyager sayın Yücel DENER, Kimyagerler Derneği Genel Başkanı Sayın ikram CENGİZ ile Kongre Başkanı Sayın Prof. Dr. Çiğdem YOLAÇAN yapmıştır.

Konuşmacıların , sözlü ve posterli sunumların olduğu ve pek çok katılımcı ve sponsorun destek sağladığı kongrede 3 adet workshop, 1 adet atölye çalışması ve 2 adet kurs düzenlenmiştir.

Kongrenin son gününde poster bildiriler arasından ödül jürisi tarafından yapılan değerlendirmede birincilik ödülü; Tasarlanmış MicNo-ZnO Partiküllerinin Güneş Kremi Formülasyonlarındaki Mikrobiyolojik Etkinliği ile Rasime Demirel‘e, ikincilik ödülü Kozmetik Alanında Kullanılabilecek Hyaluronik Asit Üretilebilirliğinin Enterococcus Spp. İle Araştırılması ile Yasemin Karasu‘ya, üçüncülük ödülü; Çoklu Emülsiyon Teknolojisi İle Geliştirilmiş Anti Perspiran Formülü ile Didem Ayşe Alabaz‘a verilmiştir. Bu çalışmalara ödül verilerek kapanış yapılmıştır.

 

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi #uretim #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #fasonserumuretimi #fasontirnakserumuuretimi #fasonkişiselbakımurunleriuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday