4. Cosmetics & Home Care Ingredients (CHCIstanbul) Fuarının Değerlendirmesi


  1. Uluslararası Kozmetik, Kişisel Bakım, Deterjan ve Ev Bakım Ürünleri Sektörünün Buluşma Noktası Cosmetics & Home Care Ingredients (CHCIstanbul), 24-26 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti. Katılımın yoğun olduğu fuarda ulusal ve uluslararası birçok firma ürün portföyünü üretici firmalara tanıtma imkanı buldu. Çeşitli konferans ve workshoplar ile desteklenen fuar oldukça keyifli anlara ev sahipliği yaptı.

Şirket temsilcilerimiz fuar kapsamında; öncelikle işbirliği içerisinde bulunduğu değerli firmalar ve  işbirliği kurmayı planlandığı firmalar ile görüşmeler gerçekleştirmiştir. Bu görüşmelerde, firmalar yeni ürünlerini ve bu ürünlerin özelliklerini tanıtma fırsatı bulmuştur. Ayrıca firmamız ile fason üretim gerçekleştiren/gerçekleştirecek olan müşterilerin taleplerine yönelik hammaddelerin tedariği konusunda ikili görüşmeler gerçekleştirmiştir.

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Adana Fason Kozmetik ÜretimiAnkara Fason Kozmetik ÜretimiAntalya Fason Kozmetik ÜretimiFason Kozmetikfason kozmetik üreticileriFason Kozmetik Üretimfason kozmetik üretim yapan firmalarFason Kozmetik ÜretimiFason ParfümFason Parfüm ÜretimHaberlerİstanbul Fason Kozmetik Üretimİzmir Fason Kozmetik ÜretimiTürkiye Fason Kozmetik Üretim

Comments are disabled.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Müşteri temsilcimiz en kısa sürede cevap vericektir.
    👋 Nasıl yardım edebilirim?