Ülkemizde fason kozmetik üretimi adı ile bilinen hizmetin verilmesini son teknoloji ile sağlamaktayız. Fason kozmetik üretimi, fason kozmetik üreticisi ile marka & firma sahipleri ile sözleşmelere dayalı olarak gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde Ar-Ge, Ür-Ge, Üretim ve Lojistik hizmetleri vermekteyiz.

Fason Kozmetik Üretim yaptıran firmaların dikkat ettiği en önemli bilgi üretici firmanın evrensel kalitesini, hızını ve zamanında teslimat konularını sorgulamasıdır.

Dağlar Kozmetik firması üretim konusunda müşterileri için geliştirmiş olduğu özel yazılımlar ve cihazlar ile işlemlerinizin onayı verildikten sonra üretim yaptıran firmaya gönderilen numunenin aynısı olup olmadığına, üretim zamanının bitiş tarihini ve teslimat tarihini sizinle paylaşabilir.

En ufak bir aksak olmaması için uzman personelimiz üretim süresi boyunca büyük bir titizlikle üretim sürecini izler ve gerekli gördüğü konularda bilgilendirmelerini aksatmadan yapar.

Sizler de Dağlar Kozmetik ile çalışarak Kozmetik Üretimi yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Kozmetik Fason Üretim yaptığımız ürünlerimizden numune siparişi vermek için lütfen buraya tıklayınız.

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday