Skinmalism yani minimalist cilt bakımı olarak adlandırılan bu akım aslında geçen yıllarda hayatımıza girmişti fakat 2022’de güçlenerek varlığını sürdürecek.  Çok fazla adımdan oluşan, karmaşık ve el oyalayıcı bakım seansınıza veda etmenin zamanı geldi de geçiyor! Skinmalism akımının temeli ‘az çoktur’ felsefesi ile endişeye uygun cilt bakımı rutinleri oluşturmaya dayanıyor. Nokta atışı ve çok amaçlı formüllerle daha sürdürülebilir, cildi yormayan ve etkili bir rutin mümkün.

Bütünsel Yaklaşım

Cilt bakımı artık “kusurları kapatmak” ve “en mükemmel görünüme ulaşmak” üzerine kurulu değil… Bakım kavramı artık “wellbeing” kültürüyle birleşiyor. Cildinizi en iyi ve sağlıklı haline getirmenin formülü, size, ruhunuza iyi gelen yaklaşımlarla cilt bakım alışkanlıklarınızı birleştirdiğiniz bir rutinden geçiyor. Ruhen ve fiziken size iyi gelen, kendinizi mutlu hissettiğiniz alanlarda olmak hatta yediğiniz yiyeceklerden, içtiklerinize kadar her şey cilt bakım ürünleri kadar cilt sağlığınızı etkileyecek güce sahip. Mutlu bir cildin yolu mutlu bir sizden geçiyor.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi yaptırmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasını hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.
#ankarafason #ankarafasonkozmetiküretimi #ankara #fason #kozmetik #uretimi #üretimi  #üretim #kozmetik #firmaadınauretim #firmaadinaüretim #kendimarkamlauretim #kendimarkamlaüretim #fasonserumuretimi #fasontirnakserumuuretimi #fasonkişiselbakımurunleriuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday