Aktif Kömür Detoks Maskesinin Faydaları


 

Cilt bakımı önemlidir çünkü hastalıklara, bakterilere, aşırı iklimlere ve yaralanmalara karşı koruyucu bir bariyer görevi gören hayati bir organ olmasının yanı sıra günlük olarak kirliliğe, güneş ışığına ve diğer çevresel saldırılara maruz kalır. Normalde yüz derisi, sıkılığını etkileyen ve erken yaşlanmaya neden olan diğer birçok faktör arasında stres, uykusuzluk, kötü beslenme ve iklimden en çok etkilenen bölgedir. Bu nedenle, onu korumamıza ve sağlıklı tutmamıza yardımcı olan ürünler kullanmak önemlidir. Yüz maskeleri yüzü derinlemesine temizlemesi, gün içinde biriken kirleri yok etmesi ve pul pul dökülmesi, nemlendirilmesi ve beslenmesi nedeniyle büyük avantajlar sunar.

Kömür uzun zamandır cilde bir nimet olarak kullanıldı. Safsızlıkları ağırlığının 200 katına kadar emdiği için arındırıcı özellikleri efsanevidir. Kömürün sağlık ve cilt bakımında kullanımı eski Mısırlılara kadar uzanır.

Aktif karbon, vücudumuzun fonksiyonlarını iyileştirmeye yardımcı olan içsel özellikleri sayesinde hem güzellik hem de sağlık tedavilerinde giderek daha fazla kullanılmaktadır. Bu ürün, vücudumuzun hem dışını hem de içini detoksifiye etmemize yardımcı olur, böylece vücut fonksiyonlarını iyileştirir ve dolayısıyla derimizin daha iyi bir görünümünü elde etmemize yardımcı olur.

Aktif karbonun özellikleri

  • Cildin detoksifikasyonuna yardımcı olur: Gözeneklerin içinde hareket ederek ve derinlemesine bir temizlik etkisiyle cildin arınmasını destekleyen aktif elementler içerir.
  • Dezenfektan görevi görür: Aktif karbon maskesi yaptığımızda, dermiste biriken bakterilerin yanı sıra gözeneklere gömülmüş olabilecek kir izlerini de ortadan kaldırmayı başarır.
  • Gözenekleri azaltır: Bu tür kömürün güzellik rutinlerinde bu kadar çok kullanılmasının bir başka nedeni de doğrudan gözenek üzerinde etki etmesi ve dezenfekte etmesi nedeniyle boyutunu küçültmesidir.
  • Ciltte daha az yağ: Kömür ayrıca ciltte oluşan sebumu azaltmayı başarır ve bu nedenle sivilce veya siyah nokta oluşumunu önler.

Bu maske cildin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olan temel besinlere sahiptir, kömür hücreleri aktive etmeye ve derinlemesine temizlemeye yardımcı olur, uygulanması kolaydır ve cildiniz yeni gibi hissedecektir. Bu ürün cildi temizlemeyi, tıkanmış gözenekleri, yüzdeki lekeleri temizlemeyi ve tonunu birleştirmeyi, hücrelerin yenilenmesine ve daha genç bir görünüme sahip olmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.

 

Sizde Fason Aktif Kömür Maskesi Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday