Fason Üretimin Faydaları 

Maliyet azaltma

Bir sözleşmeli üreticiyi işe alarak, işe alan şirket ekipman maliyetinden tasarruf edebilir. Büyük makinelerin satın alınmasına ve bakımına, onarılmasına veya değiştirilmesine yatırım yapmak için daha az kaynak harcanmalıdır.

Parçaları veya ürünleri kendi bünyesinde üretmek için işgücü kiralama ihtiyacı da ortadan kalkar. Zaman zaman, üretici, uzman ve araştırmacılardan oluşan tüm ekiplerin tam maaş ve yan haklar ile işe alınması gerekir ve bu da hepsi bir araya gelir.

Sözleşmeli üreticilerin, müşterinin mali olarak sorumlu olmayacağı kendi personeli ve ekipmanı vardır. Yalnızca üzerinde anlaşmaya varılan sözleşme tutarını herhangi bir ek ücret veya ücretle birlikte ödemeleri gerekir.

 

Kaynakların Önceliklendirilmesi

Bir şirketin fason üretim yoluyla tasarruf edebileceği tüm para ve kaynaklar diğer operasyonlara yönlendirilebilir. Örneğin, bir işletme pazarlama stratejilerini güçlendirebilir, diğer departmanlar için personel kiralayabilir ve/veya tasarruf edilen sermayeyi kullanarak satış çabalarını güçlendirebilir.

Bir fason üretici kendileri için üretim ürünlerinin yükünü üstlendiğinde, bir şirket temel değerlerine ve yetkinliğine odaklanabilir.

 

İyileştirilmiş Üretim Süresi

Bir şirket, kendi üretim hattını tamamlamak için yalnızca belirli parçalar veya bileşenler için bir sözleşmeli üretici kiraladığında, kendi üretim sürelerini kısaltabilir. Bu, pazara çıkış hızının artmasına, teslimat süresinin ve müşterilere verilen hizmetlerin iyileştirilmesine yol açar.

 

Pazara Daha Kolay Giriş

Sözleşmeli üretimin yardımıyla şirketler, yüksek kaliteli ürünlerin tutarlı üretimini sürdürebilirler. Bu standardı belirlemek, marka bilinirliğini artıracak ve güvenilir bir distribütör olarak pazarda tanınırlık sağlayacaktır. Bu aynı zamanda potansiyel ortaklar ve müstakbel müteahhitlerle daha iyi iş ilişkilerine yol açabilir.

 

Sizde Fason Kozmetik Üretimi yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişime geçmeniz yeterli. +90 312 309 27 06 numarasına hafta içi 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Sorularınız için info@daglarkozmetik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Fason üretim yaptığımız diğer tüm ürünlerimizi incelemek / numune sipariş vermek için burayı tıklaya bilirsiniz.

#fasonkozmetikuretimi #fasonuretim #kozmetikuretimi

 

 

    × Whatsapp İletişim Available from 08:00 to 18:00 Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday